www.zemedelskeobjekty.cz

ZEMĚDĚLSKÉ
AREÁLY & OBJEKTY

kliknutím spustíte hledání
  předchozí   další       zpět na přehled

Areál živočišné výroby Říkovice, 4ha


Nabidka již není aktuální!
ID:9003
Lokalita:Říkovice, okres Přerov
GPS:49°23'1.365"N, 17°27'2.611"E    zobrazit
 
Výměra:40 000 m²
 
Kontakt:
 
Kancelář:FARMY.CZ
Podbabská 17, 166 24 Praha 6
tel./fax: 220922711
e-mail: info@farmy.cz
www.farmy.cz
Vloženo: 11.4.2011

Popis nemovitosti

Předmětem nabídky je rozsáhlý zemědělský areál živočišné výroby (původně pro 400 ks skotu) s níže uvedenými budovami. Celková výměra areálu činí cca 4 ha, z toho je cca 2,5 ha vlastních pozemků, zbytek ve vlastnictví třetích osob. Areál je situovaný na okraji obce Říkovice, je celý oplocen, vede k němu zpevněná cesta (obecní), která prochází areálem a dělí jej na dvě potenciálně samostatné (I SAMOSTATNĚ PRODEJNÉ) části.

Areál je připojen na obecní vodovod a také na funkční studnu na sousedním pozemku jiného vlastníka, odpady svedeny do jímek. Celý areál je napojen na vysoce dimenzovaný přívod el.energie (vlastní transformátor).

Výhodou je výborná dopravní obslužnost areálu - komunikace E55 vzdálena 500m, železnice vede kolem areálu, kontejnerové překladiště Horní Moštěnice vzdáleno do 2km od areálu. V červenci 2011 bude otevřen nový sjezd EXIT Říkovice z dálnice D1 Kroměříž – Přerov (do 5min od areálu).

Součástí areálu jsou tyto budovy:

1) Sklad obilovin IK 25:
zastavěná plocha 1.268 m2, hala s ocelovou konstrukcí, opláštěním ze sklolaminátu, podlaha betonová bez profuk. roštů, velmi dobrý stav. Skladovací kapacita cca 2.000 t. Na stropě osvětlení.
El. instalace: ano, voda, kanalizace: ne.

2) Ocelokolna:
zastavěná plocha 649 m2, ocelový skelet, stěny zděné, střecha eternit. Původně využívána ke skladování obilí, nyní zde parkovány zemědělské stroje. E. instalace, voda, kanalizace: ne

3) Míchárna krmných směsí, sklad krmiv:
zastavěná plocha 667 m2. Budova s technologií na čištění obilí, míchání krmiv pro živočišnou výrobu (šrotovačka, zásobníky). V pravé přední části budovy jsou bývalé kanceláře. Hala zčásti dosud využívána jako sklad. Elektřina: ano, voda: ano, kanalizace svedena do jímky.

4) Sklad obilí:
zastavěná plocha 884 m2. Obezděná montovaná hala, podlaha betonová bez profuků. Původně sklad obilí, nyní zde pouze parkovány zemědělské stroje. El. instalace: ano, voda, kanalizace: ne.

5) Sklad osiva
Zastavěná plocha 531 m2. Zděná hala, betonová podlaha s rošty, střešní krytina z vlnitého plechu. El. Instalace: ano, voda, kanalizace ne.

6) Kravín čtyřřadý + seník
Budova bez technologie, vyklizená. Zastavěná plocha 2.161m2. Hala původně využívána jako kravín (přízemí) a zároveň seník s odvětráváním (1.NP). Zděná konstrukce, střešní krytina vlnitý plech. El.instalace, voda ano, odpad sveden do jímky.

7) Silážní jámy 4x
betonové, celková plocha cca 1.000 m2.

8) OMD, volné ustájení dojnic
zastavěná plocha 729 m2, budova od r.2008 nevyužívaná. Stěny zděné, střešní krytina eternit. El. instalace, voda: ano, kanalizace svedena do jímky.

9) bývalý teletník
zastavěná plocha 1.100 m2. V provozu do listopadu 2010, nyní nevyužívána. Budova zděná, střešní krytina eternit. Budova vč. původní technologie, nový rozvod vody. El. instalace, voda: ano, kanalizace svedena do jímky.

9) Vážní domek
zastavěná plocha 62 m2, sloužil jako zázemí pro váhu a kancelář. Nyní mimo provoz. El. instalace, voda: ano, kanalizace svedena do jímky.

Pozemky: celá výměra areálu cca 4ha, z toho cca 2,5 ha vlastních pozemků (mapu zašleme na požádání)
Elektřina: vlastní transformátor
Voda: obecní vodovod i studna
Obec: malá obec 450 obyvatel, www.rikovice.cz
Vzdálenosti: Přerov 8 km
Nadmořská výška: 180 m.n.m.

Mapu areálu ve větším rozlišení zašleme na požádání.

Novinky e-mailem

Přihlaste se k odběru novinek.

Opište kód   2745
AGROFERT TRH FAREM - prodej a akvizice farem FARMY.CZŘíkovice - velký zemědělský areál u D1 Beňov - areál u D1, 2ha v komerční zóně Křičeň - bývalý statek u D11
TOPlist