Tato nabídka již není aktuální.

Areál k bydlení i podnikání - 4,2 ha (1,6 ha rybníků)

Zobrazit na mapě
Číslo:8814
Obec:Milíkov - Těšov
Okres:Cheb
Výměra:42 268 m²

POPIS NEMOVITOSTI

Společnost FARMY.CZ exklusivně nabízí k prodeji nemovitost určenou pro luxusní bydlení i pro podnikání, obklopenou pozemky o výměře 42.268 m².

Nemovitosti se nachází na samotě Úval, spadající pod obec Milíkov (okr. Cheb). V budoucnu je na druhé straně silnice na pozemcích jiných vlastníků možná stavba 2-3 domů, které však budou v dostatečné vzdálenosti, aby zaručily úplné soukromí.

Dům (nyní o zastavěné ploše 460 m²) původně z roku 2002, v pozdější době byl přistavěn o velkou halu o podlahové ploše cca 160 m². S touto přístavbou byla též celá budova zvýšena o jedno nadzemní podlaží a nově zastřešena. Hala je uzavřena velkými zateplenými vraty, která umožňují vjezd návěsu kamionu, střecha nad halou je z větší části kryta makrolonem. Tato hala může sloužit jako veliká zimní zahrada, dílna, kryté sportoviště. Přízemí domu se skládá z obytné části (kuchyně, 3 pokoje, chodba, WC, koupelna) a části technické (dílna, černá kuchyně/přípravna, sociální zařízení, kancelář).

Celá nemovitost je postavena z cihelných bloků porotherm, stropy jsou z panelů z přepjatého betonu, okna jsou plastová. 1NP je nyní zkolaudováno jako půdní prostor, je však stavebně připraveno pro vestavbu dvou bytových jednotek (připraveno topení, rozvody vody i el., odpady). Vytápění budovy je zajištěno podlahovým topením (kotel na dřevoplyn se dvěma akumulačními nádržemi + tepelné čerpadlo voda-vzduch + pec na kterou je napojen teplovodní výměník), voda zajištěna ze dvou vodáren (9m² a 4m²) na cizích pozemcích, povoleno užívání historického vodojemu od Lesů ČR, kanalizace je svedena do jímky.

Na pozemcích byly majitelem zbudovány 4 rybníky + odkalovací nádrže o celkové ploše cca 16.600 m², celá rybniční soustava je napájena z nedalekého Štibořského potoka přes nápust s odkalovací nádrží. Povoleno užívání vodního zdroje od správce vodního toku. Jeden z rybníků má i vlastní prameniště. V areálu se dále nachází několik staveb (přístřešek pro zvířata, skladovací prostory, nový skleník, voliéry pro drůbež a další vznikající stavba-budoucí odchovna plůdku).

Součástí prodeje je i základní strojní vybavení potřebné k chodu farmy (traktor, mulčovač se sběračem, stěpkovač s podavačem, obraceč sena, sekačky, mobilní čerpací stanice, sklápěcí přívěs). Dále zůstávají cca 3 včelstva s vybavením pro včelaře. V domě zůstane i většina nábytku a zařízení.

Celý areál je oplocen.

Předností nabídky je výborná dopravní dostupnost (nájezd na R6 ve vzdálenosti 5 km), krásné a klidné prostředí.

Celková výměra pozemků: celkem k prodeji 42.268 m², z toho zastavěná plocha a nádvoří: 2.326 m², ostatní pozemky 39.942 m² z čehož na 16.374 m² je vodní plocha
Zastavěná plocha : cca 460 m²
Druh objektu : cihlové zdivo (cihelné bloky POROTHERM)
Počet podlaží : přízemí +1NP
Sklepy : nejsou
Půdy: rozsáhlé podkrovní prostory stavebně připraveny k vestavbě bytových jednotek
Střechy: střecha sedlová, střešní krytina asfalt. šindel, část střechy prosklená komůrkovým polykarbonátem
Voda: 2 vodárny
Odpad/ kanalizace: jímka
Plyn: není zaveden
Topení / TUV: podlahové topení, kotel na dřevoplyn + tepelné čerpadlo voda-vzduch + pec s udírnou a s teplovodním výměníkem (pro topení v přechodném období)
Telefon: internet
Sociální zařízení: ano
Vnitřní vybavení: prodej včetně většiny vnitřního vybavení
Stav nemovitosti: vynikající stav
Užívaní: nemovitost obývaná
Počet podlaží: přízemní stavba
Volné od: dle dohody
Možnosti využití: podnikání, penzion, sportovně relaxační centrum, agroturistika-sportovní rybářství
Obec: samota, spadá pod obec Milíkov (www.milikov.cz)
Vzdálenosti : Kynšperk nad Ohří-7 km, nájezd na R6-5 km
Doprava : vlastní
Občanská vybavenost : obč. vybavenost v Kynšperku nad Ohří
Nadmořská výška : 460 m.n.m.

Třída energetické náročnosti G.

UPOZORNĚNÍ: Majitelé si nepřejí být napřímo kontaktováni zájemci a nebudou umožňovat prohlídky bez přítomnosti makléře!

KONTAKT NA KANCELÁŘ

FARMY.CZ
Puškinovo nám. 681/3, 160 00 Praha 6
tel./fax: 220922711 (9-16h)
e-mail: info@farmy.cz
www.farmy.cz

VYŘIZUJE

Ing. Vladimír Nedvěd
tel: 606 958 098
e-mail: nedved@farmy.cz

Mapa stránek
TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist